Výběrová komise

Výběrová komise provádí výběr jednotlivých projektů podle kritérií určených programovým výborem a strategií rozvoje spolku.

Výběrem je rozuměno vytvoření návrhu projektů pro schválení programovým výborem.

Členové:

Jméno člena Zájmová skupina Sektor Obec Zastupující osoba
Obec Dalešice Veřejná správa veřejný sektor Dalešice Vélová Hana
Obec Pěnčín (JBC) Veřejná správa veřejný sektor Pěnčín (JBC) Mgr. Ivan Matějček
Obec Ohrazenice Veřejná správa veřejný sektor Ohrazenice Rozumová Jana
Franzová Marta Venkovský prostor soukromý sektor Rakousy
Kvapil Jindřich, Předseda Venkovský prostor soukromý sektor Koberovy
König Jan Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Radostná pod Kozákovem - Lestkov
Agroplast Kobyly a.s. Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Kobyly
Mach Daniel Životní prostředí soukromý sektor Semily
SK Svijany Zájmová činnost soukromý sektor Svijany Kalferstrová Šárka

Pozn. seznam členů je aktuální ke dni 09. 01. 2020.