Facebook

Logo MMR + IROP

Projekt "Podpora MAS Achát 2019-2023",  registrační číslo  CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0010351, je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je rozvoj území MAS Achát, za použití metody komunitně vedeného místního rozvoje LEADER
Projekt zajišťuje přípravné, podpůrné a provozní činnosti v rámci realizace Strategie MAS Achát na období 2014-2020,
zároveň zajišťuje animaci celé strategie a přípravu na nové plánovací období 20+. Další aktivitou projektu je také animaci škol a školských zařízení .

 

Valná hromada

Valná hromada je nejvyšším orgánem MAS Achát a rozhoduje o všech zásadních otázkách.

Je tvořena všemi členy spolku a je rozdělena do dvou sektorů (veřejný a soukromý )

pěti zájmových skupin (veřejná správa, venkovský prostor, podnikání, zájmová činnost, životní prostředí). Valná  hromada zasedá minimálně jednou ročně.

Seznam členů MAS Achát dle zájmových skupin
(ke dni 25.06. 2020)
Pořadí Jméno člena Zájmová skupina Sektor Obec Zastupující osoba
1 Agro Rubín a.s. Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Svijenský újezd Pelant Vladimír
2 Agroplast Kobyly a.s. Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Kobyly Nedvěd Miloš
3 Červa Michal Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Kobyly Michal Červa
4 Hejduk David Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor

Mírová pod Kozákovem,

Chutnovka

David Hejduk
5 Hejduk Jiří Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor

Mírová pod Kozákovem,

Bukovina

Hejduk Jiří
6 König Jan Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor

Radostná pod Kozákovem,

Lestkov

König Jan
7 Kvapil Aleš Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Železný Brod Kvapil Aleš
8 Kvapil Josef Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Železný Brod Kvapil Josef
9 Macháčková Julie Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Skuhrov Macháčková Julie
10 Müller Pavel  Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Frýdštejn Müller Pavel 
11 Nejedlo Jiří Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Malá Skála Nejedlo Jiří
12 Němec František, Bc. Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Pěnčín (LBC) Němec František
13 Peterka Václav Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Mírová pod Kozákovem, Bukovina Peterka Václav
14 Pivovar Svijany a.s. Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Svijany Havlík Roman
15 Pulíček Josef Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Alšovice  Pulíček Josef
16 Vele Jan Podnikání (zemědělci, živnostníci, firmy) soukromý sektor Loučky Vele Jan
17 Bradáč Bohumil Venkovský prostor soukromý sektor Jenišovice Bohumil Bradáč
18 Červa Jaroslav Venkovský prostor soukromý sektor Kobyly Červa Jaroslav
19 Divecký Miroslav Venkovský prostor soukromý sektor Paceřice Divecký Miroslav
20 Franzová Marta Venkovský prostor soukromý sektor Rakousy Franzová Marta
21 Koucká Miloslava Venkovský prostor soukromý sektor Zahoří Koucká Miloslava
22 Kratochvíl Blahoslav Venkovský prostor soukromý sektor Svijanský újezd Kratochvíl Blahoslav
23 Kvapil Jindřich Venkovský prostor soukromý sektor Koberovy Kvapil Jindřich
24 Lelek Petr  Venkovský prostor soukromý sektor Svijany Lelek Petr
25 Lízner Antonín Venkovský prostor soukromý sektor Příšovice Lízner Antonín
26 Syslová Jana Venkovský prostor soukromý sektor Jenišovice Syslová Jana
27 Šrytr Aleš Venkovský prostor soukromý sektor Radimovice Šrytr Aleš
28 Šrytrová Dagmar Venkovský prostor soukromý sektor Radimovice Šrytrová Dagmar
29 Obec Dalešice Veřejná správa veřejný sektor Dalešice Vélová Hana
30 Obec Jílové u Držkova Veřejná správa veřejný sektor Jílové u Držkova Lucie Voláková
31 Obec Malá Skála Veřejná správa veřejný sektor Malá Skála Rezler Michal
32 Obec Ohrazenice Veřejná správa veřejný sektor Ohrazenice Rozumová Jana
33 Obec Paceřice  Veřejná správa veřejný sektor Paceřice Ing Václav Sodomka
34 Obec Pěnčín (JBC) Veřejná správa veřejný sektor Pěnčín (JBC) Mgr. Ivan Matějček
35 Obec Pěnčín (LBC) Veřejná správa veřejný sektor Pěnčín (LBC) Ing.Karel Bičík
36 Obec Příšovice Veřejná správa veřejný sektor Příšovice Drbohlav František
37 Obec Radimovice Veřejná správa veřejný sektor Radimovice Ondřej Zoubek
38 Obec Semily Veřejná správa veřejný sektor Semily Bc.Lena Mlejnková
39 Obec Skuhrov Veřejná správa veřejný sektor Skuhrov Pavlata Tomáš
40 Obec Svijany Veřejná správa veřejný sektor Svijany Felkner Petr
41 Obec Sychrov Veřejná správa veřejný sektor Sychrov Kvapilová Jaroslava
42 Obec Žďárek Veřejná správa veřejný sektor Žďárek Mgr.Havlíková Iva
43 Plíva Jiří Zájmová činnost soukromý sektor Pěnčín LB Plíva Jiří
44 Brož Jiří Zájmová činnost soukromý sektor Jenišovice Brož Jiří
45 Hudská Ludmila Zájmová činnost soukromý sektor Klokočí Hudská Ludmila
46 Tj Sokol Kobyly Zájmová činnost soukromý sektor Kobyly Seiwaldová Hana
47 Kvintusová Lenka Zájmová činnost soukromý sektor Loučky Kvintusová Lenka
48 SDH ve Svijanech Zájmová činnost soukromý sektor Svijany Adamová Petra
49 SK Svijany Zájmová činnost soukromý sektor Svijany Kalferstrová Šárka
50 TJ Sokol Huntířov nad Jizerou Zájmová činnost soukromý sektor Skuhrov Štěpán Miroslav
51 Hartlová Jana Životní prostředí soukromý sektor Vlastibořice Hartlová Jana
52 Mach Daniel Životní prostředí soukromý sektor Semily Mach Daniel
53 Mencl Miroslav Životní prostředí soukromý sektor Voděrady Mencl Miroslav
54 Mertlík Jan Životní prostředí soukromý sektor Mírová p.Koz. Mertlík Jan
55 Mikeš Jiří Životní prostředí soukromý sektor Líšný Mikeš Jiří
56 Slunečko Martin Životní prostředí soukromý sektor Jivina, Líšný Slunečko Martin
 
 
Powered by Phoca Download